Sprzątanie obiektów przemysłowych

oraz obiektów fabrycznych

image01

Sprzątanie biur

Hal magazynowych i centrów logistycznych

image01

Sprzątanie osiedli

Wspólnot mieszkaniowych, galerii handlowych i hipermarketów

image01

Mycie okien

Sprzątanie terenów zewnętrznych

image01
  • pasek.png

Na czym pracujemy

W naszej pracy korzystamy z profesjonalnych urządzeń i maszyn firmy Hako.

Hakomatic E/B 10
Kompaktowa szorowarka automatyczna o wyjątkowo zwartej budowie, o wydajności do 1400 m2/godzinę. Dzięki niewielkim rozmiarom sprawdza się szczególnie w wymagających elastyczności aplikacjach kontraktowych w ciasnych pomieszczeniach.
Wydajność czyszczenia do 1400 m2/godzinę
Hakomatic B 12
Hakomatic B12 jest to szorowarka osuszająca poręczna, kompaktowa, łatwa w transporcie, przeznaczona do użytku na małych powierzchniach.
Hakomatic B 30
Do szybkiego, ekonomicznego czyszczenia konserwacyjnego. Szorowanie na mokro i dokładne osuszanie – bez plam, w jednej operacji.
Wydajność czyszczenia do 1950 m2/godzinę.
Hakomatic B 45
Dla mniejszych powierzchni. Kompaktowa szorowarka automatyczna o wyjątkowo zwartej budowie, zwrotna i łatwa w obsłudze. Modułowa konstrukcja. Napęd od ruchu szczotki lub samobieżna, zasilanie akumulatorowe. Szerokość robocza 450 mm / 510 mm.
Hakomatic B 70/90/120
Łatwa obsługa, super jakość i wydajność, przyjazna dla środowiska.

Wydajność czyszczenia do 4200 m2/godzinę
Hakomatic B 100 R
Wyjątkowo ekonomiczne szorowanie i osuszanie, z komfortowym siedzeniem. Optymalna wydajność czyszczenia ze szczotkami walcowymi lub tarczowymi.
Wydajność czyszczenia do 4900 m2/godzinę.
Hakomatic B 115 R
Automatyczne maszyny do czyszczenia podłóg o dużych powierzchniach, dla operatora jeżdżącego dla ekonomicznego czyszczenia na mokro twardych podłóg, ze szczotkami tarczowymi lub walcowymi.
Hakomatic B 910
Kompaktowa szorowarka automatyczna z siedzeniem dla kierowcy, z zamiatarką wstępną, z szerokością roboczą 90 cm, do kompletnego czyszczenia w jednej operacji.
Wydajność czyszczenia do 5300 m2/godzinę.
Hakomatic B 1050/B1100
Maszyna z siedzeniem dla kierowcy, do czyszczenia na mokro dużych powierzchni. Sterowanie jednym pedałem do przodu i do tyłu. Bezstopniowa regulacja szybkości. Napęd akumulatorowy.
Wydajność czyszczenia do 7140 m2/godzinę.
Hakomatic 1800
Wyjątkowo mocna i wytrzymała, uniwersalna zamiatarka-szorowarka z osuszaniem dla dużych powierzchni. Napęd na ciekły gaz zapewnia ciągłe użytkowanie.
Wydajność czyszczenia do 11500 m2/godzinę.
Systemy akumulatorowe do szorowarek Hako
Dla maszyn czyszczących Hako przeznaczony jest szereg różnego typu baterii akumulatorowych, optymalnie dopasowanych do każdej aplikacji. Tak więc przy zastosowaniu baterii akumulatorowych spełnione są wszystkie wymagania odnośnie czyszczenia nie tylko, gdy maszyna jest używana sporadycznie, ale także przy pracy wielozmianowej.